Registration / application for trainings

Megye Település időpontok Helyszín
I II III IV
Bács Kiskun Kecskemét nov 24-25 jan 12-13 feb 4-5 feb 25-26 Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat és Kormányhivatal
6000 Kecskemét, Deák Ferenc tér 3.
Szentkirály jan 14-15 feb 2-3 feb 23-24 márc 8-9 Faluház, 6031 Szentkirály, Kossuth Lajos u. 18.
Békés Békéscsaba nov 17-18 dec 10-11 jan 19-20 feb 9-10 Békéscsaba, Körösök Völgye Natúrpark Egyesület   5600 Békéscsaba, Széchenyi liget 810 hrsz. – Réthy terem
06 (66) 445 885
Csongrád Mórahalom nov 10-11 dec 8-9 jan 12-13 feb 2-3 Aranyszöm Rendezvényház
6782 Mórahalom, Röszkei út 1.
web: rendezvenyhaz.morahalom.hu
www.facebook.com/aranyszom
30/466 45 82
Hódmezővásárhely nov 3-4 nov 26-27 jan 7-8 feb 4-5 Hódmezővásárhely, Nyugdíjas Lakópark 6800 Hódmezővásárhely, Pető Ferenc u. 4.
Telefon: 06-62-535-840
Fax: 06-62-535-844
Email: nyugdijas.lakopark@invitel.hu
BAZ Miskolc nov 12-13 dec 10-11 jan 12-13 feb 11-12 Miskolc Holding Zrt.
3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.
Heves Eger nov 24-25 jan 5-6 jan 26-27 feb 23-24 HEVES MEGYEI ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL
BARKÓCZY-TEREM
Eger, Kossuth L. u. 9.
Nógrád Salgótarján dec 3-4 jan 13-14 Feb 2-3 feb 23-24 Nógrád Megyei Önkormányzati Hivatal 3100 Salgótarján, Rákóczi út 36.
GyMS Csorna
Kapuvár
Beled
Sopron
Fertőd
Zala Zalaegerszeg
Vas Szombathely dec 9-10 jan 7-8 feb 2-3 márc 3-4
Nagykanizsa nov 23-24 dec 3-4 jan 26-27 feb 8-9 Kanizsai Kulturális Központ – Hevesi Sándor Művelődési Központ 8800 Nagykanizsa, Széchenyi tér 5-9.
Pest 3. ker Óbuda nov 26-27 jan 7-8 jan 28-29 feb 18-19 Budapest 3. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
1033 Budapest, Fő tér 3.
BP Budafok nov 26-27 dec 15-16 jan 19-20 feb 16-17 Herman Ottó Intézet
1223 Budapest, Park u. 2.
Nagykovácsi nov 5-6 dec 16-17 jan 14-15 feb 11-12 Nagykovácsi Öregiskola Közösségi Ház és Könyvtár
2094 Nagykovácsi, Kossuth L. u. 78.
06 (26) 356 362

 

Település időpontok Helyszín
I II III IV
Szentkirály jan 14-15 feb 2-3 feb 23-24 márc 8-9 Faluház, 6031 Szentkirály, Kossuth Lajos u. 18.
Győr jan 12-13 feb 4-5 feb 25-26 márc 17-18
Sopron jan 19-20 feb 9-10 márc 1-2 márc 22-23
Zalaegerszeg jan 19-20 feb 9-10 márc 1-2 márc 22-23
Budapest, Budafok 2. csoport jan 21-22 feb 11-12 márc 3-4 márc 24-25 Herman Ottó Intézet
1223 Budapest, Park u. 2.

Name (mandatory)

E-mail (mandatory)

Telephone (mandatory)

Course location and date (mandatory)